Použití Flamigelu® v době Covid-19

Covid-19 už je tu s námi delší dobu a s ním i přísnější hygienická opatření, jako častější mytí rukou, používání dezinfekce, nošení rukavic, nošení respirátorů, nošení roušek a dalších ochranných pomůcek.

Časté použití dezinfekce, zejména pro lidi s citlivou pokožkou, znamená podráždění a ragády na rukou. Jak tomu předcházet? Není dezinfekce, jako dezinfekce. Velké množství výrobců má dezinfekční prostředky, které jsou šetrnější a vhodné i pro citlivou pokožku. Máte nějakou oblíbenou značku dezinfekčního gelu na ruce? Ovšem pokud přeci jen dojde k podráždění a začnou se na kůži dělat ragády a další defekty, tak je tu pro Vás náš Flamigel®. Ten nejenom, že podporuje hojení, ale postižené místo příjemně chladí a jeho aplikace je velmi jednoduchá.

Stejné je to i s nošením respirátorů, roušek, štítů a dalších ochranných pomůcek. Bohužel to vypadá, že nějakou dobu tu s námi tyto pomůcky ještě budou. Pracujete v oboru, kde máte ochranné pomůcky na sobě celou pracovní dobu? Dělají se Vám dekubity nebo odřeniny za uchem od gumiček? Máte na obličeji malé odřeniny od nošení respirátorů a štítů? Na všechny tyto kožní defekty můžete využít naši jedinečnou péči o rány – Flamigel®. Snadno se přihodí, rychle se zahojí. Flamigel® hojí až o 40 % rychleji.

Doporučujeme mít Flamigel® ve Vaší domácí lékárničce, protože je to perfektní pomocník nejen pro tyto defekty, ale i pro další rány, jako například spáleniny, popáleniny, pořezání, odřeniny, postradiační reakce, defekty po laserovém ošetření a mnoho dalšího.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *