Bezstarostné léto s Flamigelem®

Péče o odřeniny nemusí být jen bolestivá, s Flamigelem® může být hojení rychlé a efektivní. Léto je na dohled, a proto je důležité být připraven na možné pády a odřeniny, které se mohou přihodit při sportování Vašich dětí. Flamigel® je skvělým pomocníkem pro rychlé hojení odřenin a malých oděrek, hojí až o 40 % rychleji a bez rizika jizev.

Co mají Vaše děti raději? Jezdí na kole, bruslích nebo koloběžce? Důležité je dbát na chrániče! Nosí Vaše děti helmu nebo chrániče na kolena a ruce? Je jednodušší zraněním a nechtěným návštěvám v nemocnici předcházet. Větší odřenina nebo třeba silniční lišej, při pádu na asfalt, štěrk nebo jiný tvrdý povrch, není nic příjemného! A právě proto je důležité mít vždy po ruce Flamigel®.

Na co je důležité myslet při ošetřování ran?

1) Vyčistěte ránu pod tekoucí vodou nebo pomocí speciálního produktu na čištění ran.
2) Jemně a lehce ránu osušte čistou textilií.
3) Naneste na ránu vrstvu Flamigelu®, který ji udrží vlhkou a urychlí tak její hojení.
4) Ránu v případě potřeby zakryjte sterilním nepřilnavým obvazem nebo náplastí. Každý den obvaz obměňujte!

Pro ještě příjemnější aplikaci můžete gel skladovat v lednici, což ocení zejména Vaše děti. Chlazení Flamigelu® má několik výhod. Když je gel uložen v lednici, má nižší teplotu, což zajišťuje příjemnější pocit při aplikaci. Chladivý efekt také poskytuje okamžitou úlevu od nepříjemného pálení nebo svědění, které mohou odřeniny provázet. Děti tak budou mnohem ochotnější nechat si rány ošetřit, protože to nebude tak bolestivé a nepříjemné.

S Flamigelem® je péče o odřeniny snadná a efektivní, takže se můžete soustředit na radost ze sportování a bezstarostnou zábavu venku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *