Letní AKCE na Flamigel® je tady!

Léto je tady a s ním i čas na dovolenou u moře nebo v horách. Slunečné dny plné dobrodružství a odpočinku na sluníčku jsou před námi, tak hlavně pozor na spálení! Chceme, abyste si užili léto bez starostí, proto jsme pro Vás připravili speciální letní akci na Flamigel®.

Jste lékař, zdravotní setra nebo zdravotnický profesionál, tak pozorně čtěte!

Od teď až do konce léta máme pro Vás výjimečnou nabídku: při nákupu 9 kusů Flamigelu® získáte 1 kus ZDARMA! Tato akce platí jak na 50 g balení, tak i na větší 250 g balení.

Díky tomu můžete využít sníženou cenu při osobním nákupu v lékárnách, jako je například Brněnská lékárna nebo První lékárna, kde Flamigel® zakoupíte za skvělé ceny. 

Proč Flamigel®?

Flamigel® je ideálním pomocníkem pro nemocnice, lékárny a ambulance, kde se denně setkáváte s množstvím řezných ran, defektů a popálenin 1. stupně. Ale na co nezapomenout? Flamigel® je i skvělým společníkem na cesty! Takové oděrky v botách, spálený obličej a odřená kolena jsou nepříjemná záležitost. Myslete při balení na Flamigel®, díky jeho rychlému působení a chladivému efektu se můžete rychle vrátit k užívání si léta bez omezení. Flamigel® do každé cestovní lékárničky!

Jak LETNÍ AKCI využít?

Je to jednoduché! Stačí nás kontaktovat na mail fakturace@flenhealth.cz nebo na telefonním čísle 541 422 083. Neváhejte akci využít i přes své lékárenské distributory jako je PHARMOS a.s., Alliance Healthcare s.r.o. nebo ViaPharma s.r.o. Tato nabídka platí automaticky, není potřeba žádný speciální kód.

Ať už plánujete dovolenou u moře, výlety do hor nebo jen letní grilování s přáteli, nezapomeňte mít Flamigel® vždy po ruce. Využijte naši speciální nabídku a buďte připraveni na všechna dobrodružství, která Vám léto přinese.

Nakupujte nyní a buďte připraveni na léto! Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme Vám krásné a bezpečné léto plné zážitků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *