Flamigel® a Stomasafe – efektivní převaz ran u stomiků

Převazování ran v okolí stomie je často komplikované a s převazem musí někdo pomáhat. Náš Flamigel® je možné použít i na rány v okolí stomie. Navíc bychom Vám rádi představili jednoho skvělého pomocníka, který Vám ošetřování ran v okolí stomie zjednoduší a zrychlí. Převaz zvládne jedna osoba. Jedná se o stomický břišní pás – Stomasafe Classic. Tento pás slouží i jako fixace primárního a sekundárního krytí = například Flamigelu® a klasického gázového čtverečku.

Jak na převaz s Flamigelem® a Stomasafe pásem? Je to jednoduché! Na ránu/rány nanesete vrstvu Flamigelu® a překryjete ji/je gázovým čtvercem, přes rohy čtverec přelepíte, aby držel na místě a nasadíte Stomasafe pás. Ten je možné natáhnout přes hlavu nebo přes nohy a umístíte ho do pasu tak, aby Vám dobře seděl. Na výběr máte několik velikostí dle obvodu pasu.

Stomický břišní pás Stomasafe maskuje a fixuje stomický sáček a umožňuje stomikovi žít aktivní život. Potlačuje zvuky vydávané obsahem sáčku a může se používat s jednodílným i dvoudílným systémem.

Flexibilní a prodyšný materiál je pohodlný k nošení a nedráždí pokožku. Doporučeno pro použití na noc (denní použití je možné v případě potřeby lehké podpory/nízké mobility). Stomasafe lze prát v pračce.

Zaujal Vás Stomasafe Classic? Neváhejte nás kontaktovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *