S Flamigelem® na spáleniny od sluníčka

Věděli jste, že Flamigel® byl vyvinut a vyroben kvůli jedné malé popálené holčičce? Díky jeho složení je ideálním pomocníkem k hojení popálenin. A nejen to… Je vhodným přípravkem do Vaší cestovní lékárničky, protože je tu pro Vás i na spáleniny od sluníčka. Mažete se vysokým faktorem, ale i tak se na prvním slunci spálíte? Jsou místa, která při nanášení ochranného krému vynecháte a následně se na nich spálíte? První sluníčko pro Vás vždy znamená spáleniny? Právě pro tyto případy je tu Flamigel® – Vaše jedinečná péče o rány.

Flamigel® je ve formě gelu a díky tomu i se jednoduše nanáší a jeho použití je tedy pro každého. Spálili jste se? V tom případě doporučujeme Flamigel® na postižené místo pravidelně nanášet (až 6x denně) a počkat než se úplně vsákne, popáleniny od slunce není nutné krýt. Doporučuje se nosit volnější oblečení a z přírodních materiálů. Flamigel® aplikujte, až dokud nezmizí začervenání a bolest/pálení postiženého místa. Následně na dané místo používejte krém s vysokým ochranným faktorem. Je lepší spáleninám od slunce předcházet a důkladně se namazat opalovacím krémem. Chcete, aby byl Flamigel® ještě příjemnější během nanášení na kůži? Mějte ho v ledničce a před jeho aplikací ho stačí vydělat z lednice a nanést na postižené místo.

Jaký krém je Váš nejoblíbenější? Preferujete olej, suchý olej, krém, krém ve spreji? Dnes už máme velké množství možností. Výhodou jsou určitě i voděodolné krémy, které nemusíte nanášet po každém koupání/plavání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *