Převazy ran na dolních a horních končetinách

Jsou místa na těle, kde je převaz ran komplikovanější. Ať už z důvodu toho, že je rána v ohybu a dané místo se tedy špatně lepí, nebo z důvodu většího množství ochlupení, takže náplast nebo fólie na místě nedrží a jsou i další důvody. V posledních letech se častěji objevuje alergie na náplasti (lepidlo na náplastech) a na daném místě se objeví ekzém nebo podráždění kůže. My pro Vás máme velmi efektivní řešení těchto převazů s pomocí naší fixace Carefix Tube. Tato fixace lze využít ke krytí ran na kotníku, koleně, stehně, zápěstí, lokti, na paži, na rameni a jinde.

Fixace Carefix Tube je vyrobena z měkkého materiálu, který je vhodný i pro pacienty s alergiemi na náplasti, s pergamenovou kůží, s citlivou kůží, s ekzémem a lupenkou… Tento vysoce elastický síťový obvaz je navíc připraven k okamžitému použití a jeho aplikace / nasazení je velice jednoduché. Speciální materiál chrání před deformací a rolováním fixace. Carefix Tube lze zkrátit, aniž by se materiál páral. V nabídce ve 4 velikostech a všechny jsou barevně značeny a jde tedy hned poznat, jakou velikost použít. Fixaci je navíc možné prát v pračce a sušit v sušičce. Je tedy opakovatelně použitelná.

Flamigel® se právě často používá s touto fixací, protože je to rychlý a jednoduchý způsob převazu. Stačí aplikovat Flamigel® na ránu, překrýt mastným tylem a gázovým čtvercem a následně fixovat Carefixem Tube. Trápí Vás větší odřenina z kola nebo bruslí? Řešíte popáleninu od grilu? Vyzkoušejte Flamigel® s fixací Carefix Tube!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *