Práce na zahradě? Pozor na úrazy!

Letní měsíce svádí k práci na zahradě, ale i zde na Vás může číhat nebezpečí. Ptáte se jaké? Prvním jsou spáleniny od slunce. Také si pamatujete na situaci, kdy jste okopávali záhonky, trhali plevel, sekali trávu nebo třeba stříhali stromky a všechny tyto aktivity jste dělali na přímém slunci? Namazali jste se předtím krémem s ochranným faktorem? Ne? Mysleli jsme si to! Spálenina od slunce se rychle přihodí a může být i bolestivá. Na spáleniny doporučujeme použít naši jedinečnou péči o rány – Flamigel ®. Doporučujeme Vám se při těchto aktivitách namazat krémem s faktorem a využít i pokrývku hlavy a dostatečně se hydratovat.

Pracujete na zahradě s ostrými nástroji? Nůž, nůžky, seřezávač a jiné jsou naši pomocníci pro zahradní aktivity. Je důležité pracovat s těmito nástroji opatrně, aby nedošlo k pořezání. Opět je to jedna z ran, která je rychle na světě. I na pořezání doporučujeme použít naši jedinečnou péči o rány – Flamigel ®. Při práci s ostrými nástroji vždy udržte pozornost na danou aktivitu, rozptýlení vede právě k rychlému úrazu.

Používáte při práci na zahradě rukavice? Dělají se Vám z nich puchýře? I na jejich zahojení můžete použít naši jedinečnou péči o rány – Flamigel ®. Pokud Vám rukavice způsobují puchýře, je dobré se poohlédnout po jiných, na trhu je velké množství typů, z různých materiálů a hlavně v několika velikostech a je důležité, aby rukavice seděly. Vybírat můžete i z velkého množství barev.

Jaká je Vaše nejoblíbenější aktivita na zahradě? Která Vás naopak vůbec nebaví?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *