Odstranění mladické nerozvážnosti laserem? I zde pomůže Flamigel®…

Tetování se v posledních letech stalo hitem i mezi mladšími generacemi. Buď proto, že chtějí být trendy a cool, nebo protože jejich přátelé už tetování mají a oni chtějí být součástí této módní vlny. Nicméně, po několika letech se může objevit problém, když se člověk rozhodne, že už s tetováním není spokojený a chce se ho zbavit. V tomto případě je důležité si uvědomit, že odstranění tetování laserem je vážný zákrok, který může mít své následky.

Během procedury se používá vysokofrekvenční laserový paprsek, který rozpadá barvu tetování na malé částice, které se potom tělo může absorbovat a postupně odstranit. Avšak odstranění laserem může způsobit poškození kůže a vyvolat podráždění.

Pokud Vy nebo někdo ve Vašem okolí uvažujete o odstranění tetování laserem, měli byste rozhodně použít naši jedinečnou péči o rány nebo doporučit použití Flamigelu® svým známým, kteří o tomto kroku uvažují. Tento zdravotnický prostředek má totiž několik výhod.

  • Podporuje rychlejší hojení až o 40 %.
  • Pomáhá snížit riziko vzniku jizev.
  • Má chladivý účinek, který zklidňuje pokožku.
  • Umožňuje hydrataci a absorbuje přebytečnou vlhkost, čímž udržuje rovnováhu vody v ráně
  • Je nelepivý, nemastný a postižené místo nezabarví.

Flamigel je nutné skladovat při pokojové teplotě, pro zvýšení jeho chladivého účinku jej však můžete dát na krátkou dobu do lednice přímo před aplikací.

Nabízíme ve dvou možných velikostech balení – 50 g, 250 g.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *