Jak na převazy s Carefixem a (Flamigelem®)?

Znáte už naše fixace Carefix? Jedná se moderní elastické síťové obvazy, které jsou navrženy tak, aby držely krytí na ráně bez nutnosti lepení. Jsou připravené k okamžitému a snadnému použití. Šetří tedy čas pečovatele, ať už v nemocnici, v mimo nemocničních zařízeních, ale i v domácím prostředí.

Všechny fixace jsou pružné a je možné je prát v pračce. To oceníte zejména při domácích převazech, protože je možné je dát do pračky i sušičky. Můžete si vybrat z několika velikostí, které jsou barevně značené, a vždy pak víte, jakou velikost použít. V nabídce je několik typů: fixace Head je vhodná ke krytí defektů na hlavě, Headband ke krytí defektů na uších (vhodné i po přišití uší), fixace Tube je v nabídce ve dvou provedeních – velikost S a M je s průstřihem na palec a můžete ji tedy využít i ke krytí IV kanyl, není to ale nutnost, můžete ji využít i ke krytí defektů na rukou a nohou, velikost L a XL je ke krytí defektů na paži, na stehnu, na lýtku a jiné, fixace Finger je vhodná ke krytí na prstech na rukou i nohou (vhodné i k fixaci dlahy na prstech).

Materiál je velmi jemný, žádná z fixací neobsahuje latex a mají certifikát Oeko-Tex Standart 100. Všechny produkty jsou vhodné i pro pacienty s pergamenovou kůží, alergiemi na náplasti, s atopickým ekzémem… Pokožku nijak nedráždí, drží na místě a nerolují se.

Všechny tyto fixace můžete využít i s naší jedinečnou péčí o rány – Flamigelem®. Jsou pro Flamigel® ideálními pomocníky pro jeho fixaci. Nezapomeňte, že Flamigel® je potřeba krýt vhodným krytím a Carefix je právě jednou z možností.

Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *