Jak na jednoduchý převaz rány na hlavě?

Přece s pomocí našeho Flamigelu® a Carefixu Head – elastického síťového obvazu k převazu ran na hlavě. Převaz rány v oblasti hlavy není jednoduchý a krytí zde špatně drží. S naší ,,čepičkou,, zvládne převaz jedna osoba,  Carefix Head je nachystaný k okamžitému použití, nabízí se ve 4 velikostech (od novorozence po většího dospělého), fixace drží na místě a nepadá. Je vhodná k fixaci ran na hlavě, na čele, v okolí uší a jiné.

Co je další velkou výhodou? ,,Čepičku,, je možné prát i ji dát do sušičky. Neslouží tedy k jednorázovému použití, ale naopak ji můžete mezi jednotlivými převazy vyprat a usušit. Maminky s malými dětmi jistě ocení, že převaz je opravdu rychlý a fixace dobře drží. Děti často při výměně krytí neposedí a neustále se pohybují okolo, s Carefixem Head to pro Vás bude převaz bez starostí. Fixace je z příjemného materiálu, který je vhodný i pro citlivou pokožku, pro pacienty s alergií na náplasti (lepidlo), pro pacienty s pergamenovou kůží a jiné.

Rána se rychle přihodí a s Flamigelem® se rychle zahojí. Proč? Protože hojí až o 40 % rychleji. Ať už Vaše malé spadne z kola, na bruslích, při běhu… Flamigel® je tu vždy pro Vás na všechny tyto odřeniny. Navíc hojí bez strupů a jizev.

Jak na ošetření odřeniny? 1) Vyčistěte ránu pod tekoucí vodou nebo pomocí speciálního produktu na čištění ran. 2) Jemně a lehce ránu osušte čistou textilií. 3) Naneste na ránu hojivý přípravek, jako je Flamigel®, který ji udrží vlhkou a urychlí tak její hojení. Pokud je to velice bolestivé, naneste vrstvičku Flamigelu® na sterilní obvaz, kterým ránu zakryjete. 4) Ránu v případě potřeby zakryjte sterilním nepřilnavým obvazem/náplastí. Každý den obvaz obměňujte! Pokud při vyměňování zjistíte, že se obvaz přilepil na ránu, navlhčete ho vodou. Snadněji se pak uvolní.

Můžete tedy využít klasický gázový čtvereček a Carefix Head pro krytí odřenin na hlavě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *