Flamigel® – web a sociální sítě

Proč sledovat Flamigel® na sociálních sítích? Hledáte informace na webu a sociální sítích Facebook a Instagram? Máte rádi krátké a zajímavé příspěvky? Všechno se dozvíte níže.

Flamigel® má svůj web, Facebook i Instagram. Zajímá Vás, co a kde najdete? Na našem webu www.flamigel.cz najdete všechny důležité informace k Flamigelu®, jako je co to naše jedinečná péče vlastně je, na jaké rány ji používat, jak na ošetření jednotlivých ran a to stále není všechno. Máme tam pro Vás ještě dvě speciality a to blog a poradnu. Na blogu najdete každé dva týdny příspěvek s aktuální tématikou, s indikacemi, které jsou pro dané období typické, a také tam najdete různé zajímavé informace k Flamigelu®. V poradně se můžete ptát na dotazy a informace, které Vás aktuálně zajímají.

Další zdroj informací k hojení ran je náš profil na Instagramu a Facebooku. Na těchto sociálních médiích najdete různé zajímavé informace, rady, tipy a triky. Většinou se jedná o příspěvky z hojení ran, lifestyle příspěvky, ale i informace z konferencí, seminářů a školení z oblasti hojení ran. Lékaři/lékařky, zdravotní bratři/sestry a ošetřovatelé/ošetřovatelky z nemocnic, ambulancí, léčeben a center jsou totiž velmi důležití. V posledních měsících to měli opravdu hodně náročné a my jim všem za jejich práci moc děkujeme.

Neváhejte tedy sledovat náš web, ale i nás sledovat na sociálních sítích. Jsme tu pro Vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *