Flamigel®– spolehlivá péče na odřeniny při jarním sportování

Jaro je za dveřmi a přináší sebou příležitost k outdoorovým aktivitám a sportování. S návratem venkovního pohybu však přicházejí i rizika drobných poranění, jako jsou odřeniny z pádu na kole, bruslí nebo popáleniny při přípravě kávy a čaje. Nicméně se správnou péčí Flamigel® a pomocí moderní fixace Carefix si můžete užít jaro naplno i s drobnými zraněními. 

Rychlé řešení pro převaz na obtížných místech

Klíčem k úspěšnému hojení odřenin a popálenin je správný převaz. Všichni jsme se setkali s obtížemi při hojení ran na místech, kde běžné náplasti nedrží, jako jsou různé záhyby nebo klouby. Naštěstí existuje inovativní řešení v podobě fixace Carefix Tube, Head a Finger.

Fixace Carefix je vyrobena z měkkého a vysoce elastického materiálu, který je nejen vhodný pro pacienty s alergiemi na náplasti, ale také je snadno použitelný na obtížných místech, jako jsou kotníky, kolena, zápěstí, lokty, prsty nebo i na hlavu. Díky své flexibilitě a snadné aplikaci je fixace Carefix ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a pohodlný způsob péče o rány.

Flamigel® rychlé a účinné hojení drobných poranění

Kromě správného převazu je také důležité správně ošetřit samotnou ránu. Flamigel® je gelový přípravek určený k hojení drobných popálenin a odřenin. Díky svému složení poskytuje ochrannou bariéru proti vnější kontaminaci, urychluje hojení a zmírňuje bolest.

Jednoduše aplikujte Flamigel® na očištěnou ránu a přikryjte ji sekundárním krytím. Poté použijte fixaci Carefix k zajištění převazu. Na rány na hlavě využijte Carefix Head, na popáleniny a odřeniny na rukou a nohou fixaci Carefix Tube a na oděrky na prstech nohy a ruky Carefix Finger. Poté kombinace Flamigelu® a Carefix Vám poskytne rychlou a efektivní péči.

Takže nechte starosti stranou a užijte si jaro naplno s vědomím, že jste připraveni na jakékoli drobné rány. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *