Flamigel® – pro použití v nemocnici, v ambulanci, ale i doma

Naše jedinečná páče o rány, neboli také hydroaktivní a hydrokoloidní gel Flamigel ® je všestranný pomocník pro každého z nás. Používá se totiž na velké množství ran a defektů v nemocnici, v ambulancích, ale i jako pomůcka do Vaší domácí lékárničky.

V nemocnicích a ambulancích se Flamigel ® často používá na povrchové popáleniny, na léčbu a prevenci postradiačních reakcí, na léčbu bércových vředů, dekubitů, k odloučení nekrózy, na defekty způsobené laserem (odstranění znamének, odstranění tetování, odstranění kožních výrůstků a mnoho dalšího) a jiné.

V domácnosti Flamigel ® využijete na defekty, které se Vám přihodí doma, jsou malého rozsahu a není nutné stav rány konzultovat lékařem. Například se jedná o popáleniny způsobené žehličkou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí, krbem, žehličkou na vlasy atd.), pořezání při krájení, pořezání při holení, odřeniny při spadnutí na schodech, ale i při sportu – při spadnutí z kola, z bruslí, na skateboardu, při běhu atd.), dále je to Váš pomocník při spálení od sluníčka. Doporučujeme Vám se mazat krémem s vysokým ochranným faktorem, ale pokud se přeci jen spálíte, tak Flamigel ® Vám okamžitě pomůže. Postižené místo ihned zklidní a díky chladícímu efektu je jeho nanášení příjemné a bezbolestné. Spáleniny od slunce není nutné krýt, naopak je vhodné je mazat častěji, aby začervenání a podráždění pokožky rychle odeznělo, ale ostatní rány je dobré krýt, ať už náplastí, fólií, obvazem atd., dle typu rány.  

Jakou ránu jste si udělali jako poslední? Dejte nám vědět do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *