Flamigel® na defekty způsobené nošením a používáním ochranných pomůcek

Poslední rok byl pro nás všechny náročný a museli jsme změnit svoje návyky. Světovou pandemii Covid-19 nikdo nečekal a nebyli jsme na ni tedy ani připraveni. Pro spoustu lidí to znamenalo práci z domova (home office), pro děti on-line výuku (home school), pro spoustu z Vás naopak náročné časy v zaměstnání (ať už se jedná o lékařky/lékaře, zdravotní sestry/bratry, sanitářky/sanitáře, ale i prodavačky/prodavače, zaměstnance složek policie, armády a hasičů a mnoho dalších…).

Flamigel®, jako Vaše jedinečná péče o rány si poradí s povrchovými ranami. Jedná se i o rány spojené s nošením a používáním ochranných pomůcek. Roušky, respirátory, štíty, dezinfekce, rukavice… Bez ochranných pomůcek nebylo možné opustit domov a člověk už nemyslel jen na klíče od bytu a od auta, ale ještě na respirátor nebo roušku a dezinfekční gel na ruce. Kvůli častému nošení a požívání těchto pomůcek začalo vznikat poměrně velké množství povrchových defektů. Například odřeniny a otlačeniny na obličeji, počáteční dekubity od gumiček za ušima, ragády na rukou od častého mytí a použití dezinfekce. Na všechny tyto defekty můžete Flamigel® použít. Pro lepší chladivý efekt doporučujeme mít Flamigel® v lednici. Před použitím Flamigelu® si vždy umyjte ruce, opatrně naneste vrstvu Flamigelu®, až se Flamigel® vstřebá, tak si opět můžete nasadit ochranné pomůcky.

Doporučujeme Vám mít Flamigel®, jako součást Vaší domácí lékárničky. Bude se Vám hodit i na další rány a defekty, které se Vám mohou doma přihodit. Ale o tom zase příště…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *