Bezpečné Vánoce s Flamigelem®: Jak zabránit drobným popáleninám během svátků

Blíží se vánoční období plné vůní cukroví, smaženého kapra a vřelého rodinného pohostinství.
S příchodem sváteční pohody mohou však přijít i drobná nebezpečí popálenin způsobených horkými pečícími formami, rozpáleným olejem při smažení vánočních dobrot, nebo dokonce popáleniny rukou při horlivém zdobení.

I když jsou Vánoce plné radosti, stojí za to pamatovat na základní bezpečnostní opatření, abyste si užili svátky naplno a bez drobných úrazů.

Během chvil pečení cukroví a vánočky noste rukavice a chraňte tak své dlaně, protože horké pečící formy mohou představovat nebezpečí. Každý z nás připravuje na Štědrý den smažené speciality, ať už je to kapr nebo řízky, od horkého oleje se můžete popálit v každém případě. Nezapomínejte proto na ochranné pomůcky, abyste minimalizovali přímý kontakt s horkými povrchy a předejděte tak riziku popálení.  

Flamigel® je spolehlivý pomocník

V případě, že dojde k drobnému popálení nebo podráždění pokožky během vánočních příprav, nezoufejte. Flamigel® je zde, aby vám pomohl rychle, účinně a bezbolestně. Před aplikací Flamigelu® důkladně očistěte postiženou oblast a jemně, rovnoměrně naneste vrstvu gelu. Pokračujte v aplikaci podle potřeby, a to alespoň dvakrát denně.

Vánoce jsou časem radosti a štěstí a s malou opatrností a pomocí Flamigelu® se můžete vyhnout drobným popáleninám, a užít si tyto svátky naplno. Přejeme vám bezpečné a radostné vánoční svátky!

Flamigel je zdravotnický prostředek třídy IIa. Před jeho použitím si prosím přečtěte návod k použití. Stav rány konzultujte se svým lékařem. Nezapomeňte, že Flamigel® nenahrazuje lékařskou péči,
a pokud dojde k vážnějšímu popálení, vyhledejte lékařskou pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *